Zdrowe jedzenie z dostawą prosto do domu?

Zdjęcie: Zapraszamy na zakupy! Jesień to czas wielu plonów z ekologicznych pól.
http://plony4sezony.pl/
Zdrowe jedzenie z dostawą prosto do domu?

Coraz częściej dowiadujemy się, że kolejne produkty, które od lat jemy, są dalekie od nadających się do spożycia.
Mięso myte ludwikiem, owoce dojrzewające w kontenerach w trakcie transportu, drób hodowany na antybiotykach i sterydach, woda butelkowana, która jest kranówą... przypadki można wymieniać w nieskończoność. Aż włos na głowie się jeży! Problem istnieje. Poprzez naszą ignorancję żywimy się odpadami, chemią, łudząc się, że to produkty spełniające normy jakościowe
.
Chcemy jeść zdrowo, zależy nam, lecz zwykle nasze starania rozbijają się o skały braku czasu. I znów lądujemy w kolejce do kasy w supermarkecie z tablicą mendelejewa w koszyku.

Czy istnieje ratunek?

Otóż tak.

Zdarza się, że osoby, którym również zależy, stawiają wiele na szali, by iść pod prąd i próbują zawalczyć o lepsze jutro. Brzmi to jak frazes, lecz w tym przypadku jest coś na rzeczy.

Sklep Plony4Sezony postawił sobie za cel dostarczać produkty sezonowe najwyższej jakości, zdrowe, a nad wszystkim czuwa czujnie Majka Wieczorek. Kontrolowani są producenci, jedzenie jest naprawdę jedzeniem- i to nie tylko z nazwy.

"świeże, lokalne warzywa i owoce prosto do rolników, ekologiczne mięsa, nabiał, przetwory oraz inne czyste od chemii produkty, pozwalające na przygotowanie zbilansowanych i zdrowych posiłków."I teraz najlepsze- zamówione produkty dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres.
Brak czasu już nie jest przeszkodą.
Wchodzisz na poniższą stronę i zamawiasz:

http://plony4sezony.pl/zamow-paczke

Do wyboru mamy kilka rodzajów paczek zróżnicowanych wielkością i zawartością.

Zdrowe jedzenie, łatwość zamawiania. Mam nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej takich sklepów, a dostęp do pełnowartościowego jedzenie będzie znacznie łatwiejszy.

Polecamy i trzymamy kciuki za Majkę! :)

Smacznego!

Chcesz dołączyć do fanpage'a?
https://www.facebook.com/plony4sezony?hc_location=timeline

Zdjęcie: Po długich przygotowaniach, poszukiwaniach najlepszych produktów, nawiązaniu dziesiątek kontaktów, a wreszcie dopięciu wszystkiego na ostatni guzik - ruszamy! 

Sklep internetowy „Plony 4 sezony” otwiera swoją działalność. 
Naszą ofertę kierujemy do Wszystkich, którzy chcą jeść zdrowe, naturalne i ekologiczne produkty wiadomego pochodzenia. 
Nasz sklep to także pomoc dla tych, którzy takich produktów poszukują, a zwyczajnie – w pędzie życia dnia codziennego – nie mają na to czasu. 

W ofercie znajdziecie gotowe zestawy produktów zawierających m.in. mięso, nabiał, świerze owoce i warzywa oraz przetwory. Dorzucimy przepisy, które mogą stanowić inspirację do przygotowania posiłków.

Plony 4 sezony dostarczy Wam naturalne, ekologiczne, zdrowe produkty, które pochodzą z Polski. Na naszej stronie internetowej poznacie producentów. To ludzie, którzy realiuzują swoją pasję dbając o jakość żywności w Polsce.
Zakupy zaplanowane i zamówione na początku tygodnia, dostarczamy do Was w piątek. Zamówienie do odbiorców dowozi kurier samochodem chłodnią. Towar można także odebrać osobiście w naszej siedzibie na Żoliborzu.
Zapraszam na zakupy!Comments

Popular Posts